• U NAS KAŻDY JEST WAŻNY...

Wiemy, że sukces nie jest czymś, na co się czeka, jest czymś, nad czym się pracuje. Nie wiemy, jak będzie wyglądał świat za kilka lat, chociaż na pewno będzie inny. Naszym celem jest przygotowanie dziecka do życia w tym zmieniającym się świecie. Dlatego budujemy i wzmacniamy wewnętrzną motywację dziecka do nauki, do podejmowania wyzwań, stawiania pytań, rozwiązywania kolejnych zagadek, uczymy umiejętności obserwacji świata i samodzielności.

Aktywna Edukacja

Dzieci to mali odkrywcy, dlatego staramy się im stworzyć warunki do poznania świata na różne sposoby, nie tylko siedząc w szkolnej ławce. Wykorzystujemy zmysły, robimy eksperymenty i doświadczenia. Dzięki inwencji i kreatywności naszych nauczycieli lekcje nie są nudne. Dzieci maja szansę pracować w grupach, brać udział w różnego rodzaju projektach i warsztatach. W naszej szkole znajdzie się również miejsce na zabawę.
        • uczniowie przed komputerami i nauczyciel

Integracja i współpraca

Rozwijamy w uczniach umiejętność twórczego myślenia, zdolność do rozwiązywania problemów i przezwyciężania trudności. Dbamy również o to, aby uczniowie uczyli się współpracy i budowania wzajemnych relacji.

• dzieci przed mikroskopem

W zdrowym ciele, zdrowy duch!

Nieodzownym elementem naszej codziennej pracy jest dbanie o zdrowie i kondycję fizyczną uczniów. Stawiamy na ruch i kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych dzieci, dlatego bierzemy udział w różnych projektach z tym związanych.

• uczniowie przed komputerami i nauczyciel

Uczeń

W szkole żaden uczeń nie jest anonimowy. W pracy koncentrujemy się na tym, żeby wszyscy mogli jak najlepiej wykorzystać swoje możliwości, wspieramy kreatywność i rozwijamy ich indywidualne umiejętności. Stawiamy również na współpracę z rodzicami, chcemy aby pomagali nam współtworzyć jak najlepsze warunki do rozwoju swoich dzieci. Rodzice aktywnie uczestniczą w życiu szkoły i są partnerami w podejmowanych działaniach.

Kadra

Nasza wykwalifikowana kadra ma wieloletnie doświadczenie  w pracy z dziećmi, ale nie brakuje im kreatywności i świeżego spojrzenia. Nasi nauczyciele wciąż się doskonalą, żeby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom