• Akcja Żonkile w naszej szkole

• "Wiedza o przeszłości pozwala lepiej rozumieć współczesność, dlatego tak ważna jest edukacja i Wasz udział w akcji Żonkile. W rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim pokażmy, że łączy nas pamięć"
          Ambasadorka akcji Żonkile aktorka Agnieszka Grochowska
        • XXIV edycja Góry Grosza zakończona!

• W tym roku szkolnym również włączyliśmy w się zbiórkę monet, której celem jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin.
        • Tydzień Edukacji Globalnej (TEG)  2023
        • Tydzień Edukacji Globalnej (TEG) 2023

• Tydzień Edukacji Globalnej (TEG) jest świętem ludzi zainteresowanych przyszłością świata. Ten międzynarodowy tydzień poświęcony globalnym wyzwaniom to ogólnoeuropejska inicjatywa zapoczątkowana w 1999 roku przez Centrum Północ - Południe działające przy Radzie Europy.
        • Dzień Pluszowego Misia 2023

• 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji wolontariusze Fundacji Mam Marzenie, widząc potrzebę wsparcia psychologicznego dla dzieci przebywających w szpitalach, przekazują małym pacjentom pluszaki i zabawki właśnie w tym wyjątkowym Dniu.
        • Szyjemy pościel dla szpitala

• 17 listopada, w piątkowe popołudnie, uczniowie klasy 3, wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu wraz z rodzicami i nauczycielkami zaangażowali się w kolejny projekt społeczny – szyjemy pościel dla szpitala.
        • Zajęcia w ramach projektu „Wsparcie mediatora rówieśniczego”

• Od poniedziałku 16 października odbywają się w naszej szkole zajęcia prowadzone przez panią Annę Maslej w ramach projektu „Wsparcie mediatora rówieśniczego” realizowanego przez Wyższą Szkołę Biznesu w Gorzowie Wlkp. / Lubuskie Centrum Arbitrażu i Mediacji SIŁA ZGODY działającej przy WSB dla Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bogdańcu.
        • Podsumowanie akcji: Sianko i opłatek dla hospicjum

• Wolontariusze oraz opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu składają ogromne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się do akcji charytatywnej "Sianko i opłatek dla hospicjum". Udało nam się zebrać łączną kwotę 1000,97 zł., która zasiliła już konto Hospicjum Św. Kamila Dziękujemy!
        • Zakończenie akcji Dzień Pluszowego Misia!

• 25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji nasza szkoła już po raz drugi przyłączyła się do akcji organizowanej przez Fundację Mam Marzenie, której celem była zbiórka pluszaków, gier, puzzli i materiałów plastycznych dla chorych dzieci.
        • Dzień Pluszowego Misia 2022

• Fundacja Mam Marzenie już po raz dziewiąty organizuje obchody
          Dnia Pluszowego Misia, święta ustanowionego na pamiątkę pewnego nieudanego polowania…
        • Laboratoria przyszłości

• Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Celem inicjatywy jest
          stworzenie nowoczesnej szkoły i budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).