• Klasy 1-3 wracają do szkoły

• Od 18 stycznia br. uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych wracają do szkół. Starsi uczniowie będą kontynuować naukę w trybie zdalnym.

Nauka zdalna dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych zostaje przedłużona do 31 stycznia br.

• Zdalne nauczanie klasy IV - VIII

• Szanowni Rodzice!

Decyzją Premiera oraz ministra zdrowia, od 26 października 2020 r. do 06 listopada 2020r., uczniowie z klas: IV – VIII przechodzą w tryb zdalnego nauczania.

Zajęcia odbywać się będą z wykorzystaniem dziennika elektronicznego Librus Synergia oraz platformy MS Teams. Przekazywaniu i wymianie informacji służyć będą moduły: wiadomości, ogłoszenia, terminarz, zadania domowe – po zalogowaniu się do systemu Synergia.

• Zdalne nauczanie 23.10. - 06.11.2020

• Szanowni Rodzice!

Informuję, że od 23 października 2020 r. do 06 listopada 2020r. uczniowie z klas: IV, VI a, VI b, VII a & VII b przechodzą w tryb zdalnego nauczania.